O Nas

Image

Chatka Kubusia Puchatka (rok zał. 2010) to prywatna placówka (klub malucha) przeznaczona dla dzieci od 1 do 4 roku życia. Program zabaw i zajęć w Chatce Kubusia Puchatka jest ustalany przez personel placówki i podporządkowany do wieku dziecka. Dzieci są dla nas najważniejsze a ich dobro i szczęście jest dla nas priorytetem. Dbając o prawidłowy rozwój dziecka zapewniamy profesjonalną opiekę. Będziemy stwarzać dzieciom atmosferę pełną ciepła i miłości żeby czuły się jak we własnym domu poprzez:

  • Stwarzanie bezpiecznych i estetycznych warunków pobytu dzieciom w naszej placówce,
  • Stwarzanie dzieciom zróżnicowanych możliwości do rozwoju fizycznego i intelektua
  •  lnego oraz warunków sprzyjających wspólnej, zgodnej zabawie oraz nauce,Rozwijanie u dzieci umiejętności samoobsługowych niezbędnych do dorosłego życia,
  •  Rozwijanie u dzieci umiejętności społecznych, które są niezbędne w poprawnych relacjach pomiędzy dziećmi oraz w relacjach pomiędzy dziećmi a dorosłymi,Budowanie dziecięcej wiedzy o świecie społecznym, przyrodniczym i technicznym w sposób zrozumiały dla dzieci, stosowny do wieku i ich percepcji,
  • Wprowadzanie dzieci w świat wartości estetycznych oraz rozwijanie umiejętności wypowiadania się poprzez muzykę, plastykę oraz małe formy teatralne.
logo

Konto nr: 58 1020 1042 0000 8002 0243 4918

Kontakt do placówki Orla tel.  +48 669 720 864

Kontakt do placówki Kołłątaja +48 508 661 220

Chatka Kubusia Puchatka

ul. Kołłątaja 28    05-091 Ząbki

tel. +48 504 560 319

mail: zapisy@chatkakubusiapuchatkazabki.pl

Przedstawiona galeria zdjęć prezentuje różne wydarzenia z życia naszej placówki. W przypadku ujęcia Państwa dziecka na którejś fotografii a niewyrażenia zgody na publikacje prosimy o kontak i podanie numeru zdjęcia w celu usunięcia z galerii. 

Wszystkie materiały Winnie the Pooh and Friends zostały zaczerpnięte ze stron lub katalogów ogólnie dostępnych i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.Tu zaś wykorzystane zostały do popularyzacji marki. Wszelkie prawa do znaku zostały zakupione w 1961 przez Walt Disney Productions od Stephen Slesinger, Inc i stanowią ich własność.

© 2010-2019 Chatka Kubusia Puchatka w Ząbkach.
All Rights Reserved.
Projekt i realizacja W Góre

Search